Харків поступився Львову та Києву за комфортністю

Харків опинився на дев’ятому місці в рейтингу комфортності українських міст
Depo.
23 листопада 2016 13:36
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Харків, відповідний рейтинг був складений та опублікований виданням "Фокус".

Серед переваг Харкова - розвинена інфраструктура та хороше міжміське транспортне сполучення, серед недоліків - зростання злочинності, ризик соціально-політичної дестабілізації та низька інвестиційна привабливість в порівнянні з іншими містами-мільйонниками.

Так, кількість діючих залізничних напрямків у Харкові перевищує 30, а з міжнародного аеропорту виконують рейси авіакомпанії МАУ, Atlasjet, турецька лоукостер Pegasus і ін.

"Гірше в місті з безпекою. За даними прокуратури Харківської області, в першому півріччі 2016 року рівень злочинності зріс на 55% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Через близькість зони АТО в Харкові зберігається більш високий, ніж у багатьох інших обласних центрах, рівень терористичної загрози. Відповідно, і інвестиційна привабливість Харкова нижче, ніж інших міст-мільйонників", - пише видання.

Крім того, існує проблема з працевлаштуванням - знайти хорошу роботу, з огляду на співвідношення резюме та вакансій, складніше, ніж в Києві, Одесі чи Дніпрі.

Зазначимо, що на першому місті рейтингу опинився Львів, на другому – Київ, на третьому – Хмельницький.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків