У райцентрі Харківщини побудують житло для переселенців

У Краснограді під квартири реконструюють покинуту будівлю колишньої контори
Depo.
18 листопада 2016 13:50
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Харків, про це повідомила газета "Вісті Красноградщини".

У Краснограді стартував проект щодо створення соціального житла для внутрішньо переміщених осіб і капітального ремонту приміщення дитячого садка № 17 з метою підвищення його енергоефективності. Кошти для його реалізації надав Український фонд соціальних інвестицій (УФСІ).

Відповідно до проекту, у селищі Дослідне, яке входить до складу міської територіальної громади, під соціальне житло переобладнають будівлю колишньої контори ДПДГ "Красноградське" за адресою вул. Наукова, 16. Більше 15 років споруда була покинутою. Невдовзі тут збудують 12 сучасних квартир, у яких оселяться вихідці з зони АТО, які переїхали до Краснограда.

Також буде проведено утеплення фасаду та реконструкцію даху приміщення дитячого садка № 17. Крім того, в ньому замінять старі вікна на енергоощадні.

На виготовлення проектної документації з міської казни було виділено 400 тис. грн. Загальна сума інвестицій УФСІ для реалізації проекту складе майже 9 млн грн. З них понад 5,5 млн грн спрямують для створення соціального житла й 3 млн. грн. - для модернізації будівлі дошкільного навчального закладу. Роботи планують завершити в липні наступного року.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків