У Перу на виставці озброєння покажуть посилені БТР-4, які виготовляють у Харкові

Харківське конструкторське бюро імені Морозова представить на виставці озброєння в Перу свою розробку БТР-4МВ

Шеф-редактор регіональної редакції Depo.Харків
У Перу на виставці озброєння покажуть по…
БТР-4МВ1

У Перу починається виставка озброєнь, на якій Україна буде представляти власну експозицію з виготовленими в Харкові бронемашинами.

 

Як передає Depo.Харків, про це повідомляє Defense Express.

 

За даними видання, вчора, 28 жовтня, у Перу відкрилася найбільша виставка сухопутних озброєнь Латинської Америки SITDEF 2021. Свої експозиції представлять 192 компанії із 27 держав.

 

"Україна також є учасником виставки. Серед натурних зразків, як попередньо відомо, будуть демонструватись БТР-4МВ від ХКБМ, бронетехніка виробництва ТОВ НПО "Практика", зокрема, "Козак-2М1", лінійка високоточних засобів враження від ДержККБ "Луч", значна кількість зразків представлена у макетному виконанні", - йдеться в повідомленні.

 

Згідно з наявним портфелем замовлень та намірами щодо прямої закупівлі у 2021-2024 рр. перше місце поки що належить невідомому експортеру – на 250 млн дол. Друге місце за прогнозованим обсягом експорту військової продукції Перу у період 2021-2024 років займає Україна – 65 млн дол. Третє місце має посісти Росія (з планом закупівель у 62,2 млн. дол.).

 

Довідка Depo.Харків. БТР-4 "Буцефал" – повнопривідний восьмиколісний бронетранспортер з колісною формулою 8х8, розроблений в Україні Харківським конструкторським бюро з машинобудування (ДП "ХКБМ"), виготовляється на заводі імені Малишева в Харкові.

 

БТР-4 "Буцефал" призначений для транспортування бійців механізованих підрозділів та вогневої підтримки в бою. БТР використовують для оснащення підрозділів, здатних вести бойові дії в різних умовах, зокрема в умовах застосування противником зброї масового ураження. БТР може бути базовою машиною для оснащення спеціальних підрозділів швидкого реагування і морської піхоти. БТР-4 може виконувати поставлені завдання цілодобово, в різних кліматичних умовах, на дорогах з різним покриттям і в умовах повного бездоріжжя. Діапазон робочих температур повітря від −40 до +55 °C.

 

БТР-4МВ — модифікація вперше була представлена в лютому 2013 року. Конструкція бронемашини зазнала таких змін порівняно з базовою модифікацією: нова форма корпусу в носовій частині, відсутнє бронескло і бічні двері, посадка водія і командира здійснюється через окремі люки, в кормовій частині встановлена апарель. Бронезахист забезпечує балістичний захист третього рівня за стандартом STANAG 4569. Броня корпусу витримує влучання кулі 7,62×54 мм на дальності 30 метрів, а в лобовій проекції захист відповідає рівню "3+" і витримує влучання кулі 12,7×99 мм на дальності 30 метрів. Бронеавтомобіль оснащується бойовим модулем БМ-7 "Парус". Автомобіль комплектується двигуном Deutz BF6M1015CP потужністю 450 к.с. Запас ходу — 670 км.

 

Нагадаємо, що Україна та Міністерство внутрішніх справ Перу у 2019 році уклали контракт на постачання Ан-178.

 

Читайте також: Україна озброює світ: Як ми просуваємось на ринок Латинської Америки

Всі новини Харкова сьогодні читайте на Depo.Харків

 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme