У Лозовій обирають місце для встановлення пам'ятника загиблим воїнам АТО

Де стояти пам'ятнику, домовляються з владою дві спілки колишніх бійців
Depo.
4 листопада 2016 16:23
ФОТО: depo.ua
У Лозовій обирають місце для встановлення пам
У Лозовій обирають місце для встановлення пам'ятника загиблим воїнам АТО

Як повідомляє Depo.Харків з посиланням на прес-службу міськради райцентру Лозова, в місті планують встановити пам'ятний знак воїнам, загиблим при проведенні антитерористичної операції на сході України.

З таким проханням до міського голови Лозової Сергія Зеленського звернулося Лозівське Товариство ветеранів АТО.

Учора, 3 листопада у міськвиконкомі це клопотання розглянула комісія з питань відзначення та увічнення пам’яті видатних людей. Для обговорення ескізу знаку та місця його встановлення запросили представників двох діючих у місті спілок учасників АТО та волонтерів.

Начальник відділу містобудування, архітектури та земельних відносин Лозівської місьради Інна Кошляк довела до присутніх, що ескіз пам’ятного знака, який пропонується встановити, у липні 2015 року став переможцем конкурсу на кращий проект пам’ятного знака загиблим за незалежність України. Запропонований комплекс планується розмістити на ділянці 12 на 12 метрів, а сам пам’ятний знак виготовити розміром 3 на 4 метри.

Під час обговорення думки щодо місця встановлення знаку у представників спілок АТО розділилися. Друга спілка Лозівських АТОшників попросила тиждень на вивчення ескізу пам’ятного знаку і визначення місця для його встановлення. У ході проведення комісії звучали пропозиції встановити знак по вулиці Олександра Лавренка, на майдані Праці або поряд з Краєзнавчим музеєм у центрі міста.

Попередньо знак планували встановити у сквері на 4-му мікрорайоні міста.

Наступного тижня комісія збереться знову для обговорення і прийняття рішення.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків