У Харкові відновили партію танків для армії

З початку 2014 року в Харкові відремонтували понад 230 танків типу Т-64 різних модифікацій та Т-80

Про це Depo.Харків повідомили в Інформаційному агентстві Міноборони України у місті Харків.

За даними агентства, на ДП "Харківський бронетанковий завод", що входить до концерну "Укроборонпром", звершили регламентований ремонт та модернізацію 10 танків типу Т-64БВ для потреб Збройних Сил України.

"Навесні ці бойові машини прибули з району бойових дій на Донбасі у досить поганому стані. Протягом декількох місяців фахівці підприємства оборонно-промислового комплексу виконали вагомий обсяг робіт: відновили роботу майже усіх систем та агрегатів, замінили несправні прилади, перевірили роботу озброєння, а також встановили сучасні засоби зв’язку, апаратуру супутникової навігації і камери заднього виду", - сказано в повідомленні.

За словами керівництва підприємства, з початку 2014 року харківськими танкоремонтниками відремонтовано понад 230 одиниць танків типу Т-64 різних модифікацій та Т-80.

"Танки у нас отримали друге і набагато краще "життя". Адже тепер стали ефективнішими в експлуатації, грізними та непереможними у бою. При цьому "вісімдесятки" в нашій країні так глибоко ремонтуються тільки на нашому підприємстві", - розповів директор ДП "Харківський бронетанковий завод" Вячеслав Стрелець.

На даний час у цехах ремонтується інша група бронетехніки типу Т-80. Планується, що у жовтні, після відновлення і проведення полігонних випробувань, ці танки також направлять до бойових частин Збройних Сил.

Як повідомляв Depo.Харків, комунальне підприємство "Харківський метрополітен" у чотири рази занижує доходи від рекламної діяльності.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook