У Харкові в колонії для рецидивістів стався бунт: Охорона застосувала фізичну силу і спецзасоби

У Харкові окремі в’язні в державній установі "Олексіївська виправна колонія (№ 25)" спробували дестабілізувати оперативну обстановку

У Харкові в колонії для рецидивістів ста…

Про це повідомляє Адміністрація кримінально-виконавчої служби України (АКВСУ), передає Depo.Харків.

 

За відомостями АКВСУ, група засуджених планували організувати протиправні дії в’язнів, дестабілізувати оперативну обстановку, в тому числі за допомогою криміналітету з волі, а також окремих зв’язаних з криміналітетом так званих громадських та правозахисних організацій.

 

Сьогодні, 8 січня, в установі було організовано та проведено загальний обшук із залученням додаткових сил і засобів з інших установ міжрегіонального управління, у тому числі груп швидкого реагування та територіального воєнізованого формування. Під час проведення обшуку було виявлено та вилучено ряд заборонених предметів, у тому числі три мобільних телефони.

 

"У зв’язку із груповими протиправними діями, чинення фізичного опору персоналу та невиконання законних його вимог, перешкоджанням проведенню обшуку, проявами буйства, до окремих засуджених було застосовано фізичну силу та спеціальні засоби – кайданки. Після застосування фізичної сили та спеціальних засобів засуджені були оглянуті медичними працівниками. Стан їх здоров’я задовільний", - йдеться в повідомленні.

 

Зважаючи на випадок групової непокори, в установі, згідно з наказом начальника Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації, запроваджено режим особливих умов з 8 січня 2020 року, під час якого посилюється охорона, нагляд за засудженими, здійснюються інші додаткові режимні заходи.

 

"На теперішній час стан оперативної обстановки в державній установі "Олексіївська виправна колонія (№25)" задовільний та керований адміністрацією. Адміністрація ДКВС України, підпорядковані їй органи та установи будуть миттєво та відповідно реагувати на прояви та намагання дестабілізувати оперативну обстановку", - йдеться в повідомленні.

 

Довідка Depo.Харків. Олексіївська виправна колонія (№ 25) була заснована 1957 року. Розташована в Харкові на вулиці Цезаря Кюі, 44 на Олексіївці.

 

На теперішній час Державна установа "Олексіївська виправна колонія (№ 25)" – це колонія середнього рівня безпеки (для утримання чоловіків, засуджених до позбавлення волі на певний строк, які раніше відбували покарання у вигляді позбавлення волі). Планове наповнення установи – 1230 осіб (враховуючи дільницю соціальної реабілітації, розраховану на 75 осіб). Чисельність співробітників колонії – 326 штатних одиниць.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"