У Харкові тролейбусам доведеться змінити маршрути

У Харкові тролейбуси №3, 5 і 6 тимчасово змінять маршрут

Про це Depo.Харків повідомили у прес-службі Харківської міськради.

За даними мерії, рух транспорту по вул. Вернадського, в районі перехрестя з вул. Малом'ясницькою, буде обмежений з 8:00 до 14:00 13 липня. Це пов'язано з ремонтом асфальтобетонного покриття по вул. Вернадського.

На цей період рух транспорту здійснюватиметься вільною від виконання робіт смугою.

Також з 8:00 до 14:00 13 липня заборонений рух тролейбусів по вул. Кузнечній і пров. Соляниківському, на ділянці від розворотного кола "вул. Університетська" до пров. Подільського, пров. Подільському, на ділянці від вул. Кузнечної до вул. Вернадського, вул. Вернадського, на ділянці від пров. Подільського до вул. Малом'ясницької. Тому тролейбуси ходитимуть так:

№3: ул. 12 Квітня - пр. Олександрівський - пр. Героїв Сталінграда - пр. Гагаріна - вул. Вернадського - вул. Малом`ясницька - пр. Гагаріна і далі за маршрутом;

№5: розворотне коло "Аеропорт" - вул. Аерофлотська - пр. Гагаріна - вул. Вернадського - вул. Малом`ясницька - пр. Гагаріна і далі за маршрутом;

№6: розворотне коло "Залізнична станція "Основа" - вул. Валдайська - вул. Деповська - вул. Південнопроектна - пр. Гагаріна - вул. Вернадського - вул. Малом`ясницька - пр. Гагаріна і далі за маршрутом.

Як повідомляв Depo.Харків, очевидці показали наслідки смертельної аварії у центральному районі Харкова (ВІДЕО 18+).

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook