У Харкові судитимуть директора підприємства "Укроборонпрому", який порізав на метал обладнання заводу

У Харкові внаслідок протиправних дій посадової особи державному підприємству завдано матеріальну шкоду в сумі більше 160 тис. грн

У Харкові судитимуть директора підприємс…

Про це повідомили Depo.Харків у відділі комунікації ГУНП України в Харківській області.

 

За відомостями поліції, досудове розслідування кримінального провадження, відкритого за 1 ст. 367 (службова недбалість) Кримінального кодексу України, проводилося відділом спеціальної поліції Харківської області за процесуальним керівництвом Військової прокуратури Харківського гарнізону.

 

Правоохоронці встановили, що директор одного з Харківських державних підприємств Концерну "Укроборонпром" внаслідок неналежного виконання покладених на нього службових обов’язків передав сторонній особі матеріальні цінності державного підприємства, а саме преси кривошипні різних модифікацій. У подальшому за допомогою найнятого автотранспорту матеріальні цінності були перевезені з метою продажу як лом металу до відповідної установи.

 

За скоєний злочин підозрюваному загрожує до 3 років обмеження волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

 

Всі новини Харкова сьогодні читайте на Depo.Харків

 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme