У Харкові спостерігачі знайшли незаконну агітацію на дільницях

Перша половина дня голосування у другому турі виборів президента проходить на Харківщині спокійно і без системних порушень

Про це Depo.Харків повідомили у громадянській мережі "Опора".

За даними спостерігачів, "Опора" станом на 15:00 тричі звернулася до поліції через можливі порушення закону. "Перша половина дня голосування у другому турі виборів проходить на Харківщині спокійно і без системних порушень. Всі дільниці в Харкові та області відкрились без запізнень", - зазначили в мережі

Спостерігачі двічі зверталися до поліції через порушення порядку ведення агітації. У двох будівлях, одна з яких розташована на Московському проспекті, друга - на розі вулиць Пушкінської і Свободи, спостерігачі побачили розміщені агітаційні наліпки.

Окрім цього, на дільниці  № 631698, що у селищі Слобожанському Нововодолазького району, "Опора" зафіксувала факт фотографування виборцем свого бюлетеня.

Як повідомляв Depo.Харківневідомий заявив про замінування чотири об’єктів у Харкові. Зокрема, міжнародного аеропорту "Харків", торговельних центрів "Аве Плаза" (вулиця Сумська) та "Ашан" (вулиця Героїв Праці) та готелю "Харків-Палас".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook