У Харкові районний суд змінив графік роботи через зараження коронавірусом одного з працівників

У працівника Ленінського райсуду Харкова підтверджено діагноз COVID-19

Про це повідомляє прес-служба суду, передає Depo.Харків.

 

"У зв'язку з цим, адміністрацією суду прийнято рішення щодо посилення обмежувальних заходів у приміщенні суду під час проведення судових засідань", - зазначили в суді.

 

Голова суду розпорядився з 3 липня до закінчення чи пом’якшення обмежувальних заходів встановити особливий режим роботи Ленінського районного суду м. Харкова.

 

Зокрема, вирішено припинити проведення особистого прийому громадян керівництвом суду; визначити прийомні години канцелярій суду та архіву для видачі копій судових рішень, а саме здійснювати цю роботу кожної середи з 9:00 до 12:00; заборонити допуск у судові засідання та приміщення суду осіб з ознаками респіраторних захворювань, кашлем; ознайомлення учасників судового процесу з матеріалами судової справи здійснювати в дистанційному режимі, шляхом надсилання сканкопії матеріалів судової справи на електронну адресу, зазначену у відповідній заяві. Заяви про ознайомлення надсилати через електронну адресу суду.

 

Суддям рекомендували зменшити кількість судових засідань, що призначаються для розгляду протягом робочого дня;  при можливості здійснювати судовий розгляд справ в порядку письмового провадження.

 

Рекомендували громадянам та іншим особам: усі необхідні документи (позовні заяви, заяви, скарги, відзиви, пояснення, клопотання тощо) надавати суду в електронному вигляді на електронну адресу суду (inbox@ln.hr.court.gov.ua), поштою або до спеціальної скриньки, розташованій на першому поверсі приміщення суду; прибувати до приміщення Ленінського районного суду м. Харкова із спеціальними засобами захисту (медичними масками, медичними рукавичками тощо); не відвідувати судові засідання, якщо не є учасником судових засідань; рекомендувати учасникам судових засідань подати до суду заяви про розгляд справ у їхній відсутності за наявними в справі матеріалами; утриматися від відвідування приміщення суду, особливо за наявності захворювання (слабість, кашель, задуха, утруднення дихання).

 

Читайте також: На Харківщині відмовилися від загальнообласного посилення карантину через захворюваність на COVID-19

У Харкові посилять карантинні обмеження: Що зміниться для відвідувачів кафе і кінотеатрів

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"