У Харкові присягнули народу України близько 700 офіцерів запасу

У Харкові випускникам кафедри військової підготовки було присвоєно звання "молодший лейтенант" запасу

Як повідомили Depo.Харків у Харківському обласному військовому комісаріаті, урочистості з нагоди складання присяги пройшли сьогодні, 20 липня, у Військовому інституті танкових військ Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут".

 

Привітати юнаків і дівчат із завершенням дворічного навчання за програмою підготовки офіцерів запасу прибули: ректор Національного технічного університету "ХПІ" Євген Сокіл, директор Державного підприємства Харківський бронетанковий завод Вячеслав Стрелець, керівники вищих навчальних закладів Харкова та рідні винуватців урочистостей.

 

Після привітань із складанням Військової присяги керівниками університету та військового інституту, капелан навчального закладу отець Олександр благословив майбутніх офіцерів на зразкову службу українському народові та провів ритуал освячення молодих воїнів. Урочистості завершилися святковим маршем. Вітаємо майбутніх офіцерів та бажаємо кожному миру та злагоди на рідній землі.

 

 

 

Як повідомляв Depo.Харків, з моменту отримання бюлетенів для голосування харківські правоохоронці візьмуть під цілодобову охорону виборчі дільниці.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook