У Харкові поліція прийняла заяву на одіозного чиновника з команди Кернеса

Харківська журналістка Тетяна Федоркова, із рук якої директор Департаменту у справах інформації та зв'язків з громадськістю міської ради Юрій Сідоренко намагався вибити апаратуру, поскаржилася на дії чиновника до поліції

Про це кореспондентові Depo.Харків повідомила журналістка Тетяна Федоркова.

 

"О 15:30 у Шевченківському відділі поліції написала заяву та пояснення про подію, в якій просила вжити заходів до директора департаменту міськради Сідоренка у зв'язку із, на мою думку, перешкоджанням журналістській діяльності", - зазначила Федоркова.

 

За відомостями журналістки, в поліції прийняли заяву та пояснили, що розглядатимуть первісні документи. У подальшому слідчий повідомить, чи є у діях Сідоренка склад злочину.

 

"Готова відмовитися від претензій до Сідоренка та забрати заяву, якщо він принесе публічні вибачення за свою поведінку та гарантуватиме, що у подальшому не дозволятиме собі таких дій по відношенню як до мене, так і до інших журналістів", - наголосила Федоркова.

Як повідомляв Depo.Харків, 19 червня 2019 року одіозний чиновник Кернеса, директор департаменту Сідоренко намагався вибити камеру та заборонити зйомку в мерії Харкова.

 

У листопаді 2018 року Сідоренко попався на сумнівній оборудці з комунальним майном міста. Коли журналіст Depo.Харків намагався взяти в нього коментар із цього приводу, то чиновник виматюкався на адресу працівника видання.

 

Наприкінці листопада 2018 року Сідоренко об матюкав народного депутата Михайла Кобцева.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook