У Харкові почастішали напади вуличних тварин на людей

У Харківській області випадки сказу серед людей не реєструвалися з 2015 року

Про це Depo.Харків повідомили в Харківському обласному лабораторному центрі.

За даними центру, з початку року в регіоні зареєстрували 16 випадків сказу тварин проти 56 у минулому році (по п’ять випадків серед котів та собак, чотири випадки – у лисиць, два – у великої рогатої худоби). Від укусів скаженими тваринами постраждали 28 осіб проти 104 за аналогічний період минулого року.

За 6 місяців за медичною допомогою з приводу ушкоджень, нанесених тваринами, звернулися 2 000 осіб. Цей показник залишається на рівні минулого року (2 047 осіб). Найбільша кількість ушкоджень отримана від собак – 69,4%, від кішок постраждали 26,8%, від диких тварин – 2,2%.

"Зросла кількість ушкоджень, які нанесли безпритульні тварини, з 24,8% до 29,3%. У місті Харкові від безпритульних тварин постраждав кожен третій з тих, хто звернувся за медичною допомогою", - зазначили фахівці.

Понад 50% тварин, які мають власників та нанесли ушкодження людям, не були щеплені проти сказу.

Антирабічні щеплення призначені 415 постраждалим. Відмовилися від щеплень 13 постраждалих, які мали показання до імунізації.

Як повідомляв Depo.Харків, стало відомо, хто з харків’ян проходить до Верховної Ради за партійними списками політичних партій.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook