У Харкові обвалений автомобільний міст відновлять до зими, - ОДА

У Харкові на шляхопроводі виконали першочергові заходи, які гарантують безпеку

У Харкові обвалений автомобільний міст в…

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської ОДА, робітники встановили підпірні стійки, що убезпечують міст від можливих подальших пошкоджень.

 

За відомостями ОДА, частину конструкції підготували до демонтажу. 10 вересня ремонтним бригадам дорожників доставлять мостові інженерні конструкції, які будуть встановлювати під опорами шляхопроводу.

 

"9 вересня в Державному агентстві автомобільних доріг відбулася нарада, присвячена питанню оперативного відновлення шляхопроводу. Було затверджено план виконання робіт", - розповів заступник начальника з розвитку доріг Служби автомобільних доріг у Харківській області Сергій Пляка.

 

План відновлення шляхопроводу передбачає підсилення прогонових будов за допомогою тимчасових конструкцій, демонтаж балок у третьому пошкодженому прольоті, демонтаж і відновлення ригелю та підсилення конструкції третьої опори, влаштування нових прогонових будов у третьому прольоті, відновлення та посилення ригелю другої опори, влаштування плити проїзної частини та асфальтобетонного покриття в третьому прольоті, ремонт тротуарів.

 

Роботи планують завершити до початку зими. Після цього рух буде відкрито з обмеженням вантажопідйомності до 20 тонн. Паралельно з проведенням відновлювальних робіт Служба автомобільних доріг готує документацію на повну реконструкцію моста.

 

На даний час автомобільний рух на ділянці, де знаходиться аварійний шляхопровід, закрито. Об’їзд здійснюється за наступними напрямками:

 

- на автомобільній дорозі М-18 (Харків – Сімферополь – Алушта – Ялта): смт. Високий, с. Жихор, Безлюдівське шосе, Кільцева дорога;

 

- на автомобільній дорозі М-03 (Київ – Харків – Довжанський): смт. Пісочин, авторинок "Лоск", Кільцева дорога.

 

Як повідомляв Depo.Харків, у Харкові на Окружній дорозі обвалився міст.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook