У Харкові обмежать рух одним із проспектів: Трамваї змінять маршрути

Рух транспорту проспектом Тракторобудівників буде тимчасово обмежений

У Харкові обмежать рух одним із проспект…

Про це Depo.Харків повідомили у міській диспетчерській службі.

За даними служби, у зв’язку із проведенням монтажних робіт з підсилення надійності електропостачання станції "Індустріальна" регіональної філії "Південна залізниця" по проспекту Тракторобудівників в районі залізничного мосту щоденно з 8:00 до 18:00 31 травня та 1, 2, 3, 4 червня буде обмежений рух транспортних засобів. Пропуск транспортних засобів буде організований по вільній від виконання робіт смузі.

Крім того, з 10:00 до 14:00 1 червня та з 10:00 до 19:00 8 червня буде заборонений рух трамваїв по проспекту Тракторобудівників та проспекту Московському на ділянці від Салтівського шосе до РК "Південно-Східне".

Трамваї курсуватимуть за наступними маршрутами:

трамвай №23: РК "Салтівське" - просп. Тракторобудівників - Салтівське шосе - РК "602 м/р".

трамвай №26:

у годину пік: РК "Лісопарк" - Бєлгородське шосе - вул. Сумська - майдан Першого Травня - вул. Весніна - Журавлівський узвіз - вул. Матюшенка - вул. Шевченка - вул. Героїв Праці - просп. Тракторобудівників - Салтівське шосе - РК "602 м/р".

у міжпік: РК "парк ім. Горького" - вул. Весніна - Журавлівський узвіз - вул. Матюшенка - вул. Шевченка - вул. Героїв Праці - просп. Тракторобудівників - Салтівське шосе - РК "602 м/р".

Як повідомляв Depo.Харків, під Харковом блискавкою вбило 30-річного чоловіка.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook