У Харкові кандидат у мери Мустафаєва єдина не подала фінансовий звіт, – Опора
У Харкові проміжний звіт про використання передвиборчого фонду кандидата не подала депутатка міської ради Аліна Мустафаєва
- Харків
-
26 жовтня 2021 08:54

Депутатка Харківської міської ради Аліна Мустафаєва, яка під час подачі документів переплутала скликання ради, у якому працює, не подала проміжний звіт про надходження та використання виборчого фонду кандидата на посаду міського голови.
Про це з посиланням на Харківську міську ТВК повідомляє громадянська мережа "Опора", передає Depo.Харків.
За даними "Опори", вчора, 25 жовтня, був останній день, коли можна було подати фінансовий звіт про використання виборчого фонду кандидата.
"Аліна Мустафаєва – єдина з зареєстрованих кандидатів на посаду міського голови, яка не подала проміжний фінансовий звіт про надходження та використання виборчого фонду, - йдеться в повідомленні. – Також звіт не подав Валерій Говоров, реєстрація якого як кандидата на посаду міського голови була скасована раніше".
Відповідно до виборчого законодавства, проміжний звіт про надходження і використання коштів виборчих фондів кандидатів подається до відповідної ТВК не пізніше, як за п’ять днів до дня голосування.
Скрін повідомлення "Опори"
Як повідомляв Depo.Харків, у суботу, 23 жовтня, спостерігачі від "Опори" помітили, як поблизу торгового центру "Нікольський" у Харкові роздавали чашки із зображенням кандидатки у мери Аліни Мустафаєвої. За інформацією "Опори", їх спостерігач побачив, що до будівлі ТРЦ "Нікольський", що на вулиці Пушкінській, під’їхала автівка ТОВ "Автоінтерпрайз", з якої дістали пакунки. Після чого невідомий молодий чоловік почав роздавати перехожим чашки з зображенням та ім’ям кандидатки та написом "Люблю Харьков". З іншого боку було зображення Дзеркального Струменю. Також разом з чашками роздавалися листівки кандидатки російською мовою з її передвиборчою програмою. На листівках вказано, що вони надруковані на замовлення Аліни Мустафаєвої.
За фактами неправомірного підкупу виборців спостерігач від харківської ГО "Опора" склав заяву у поліцію. У свою чергу поліція розпочала перевірку даного факту.
Читайте також: У Харкові кандидатка в мери Мустафаєва переплутала скликання ради, до якої пройшла від "Слуги народу"
Бізнесмени, суддя, блогер: Хто балотується на виборах мера Харкова
Всі новини Харкова сьогодні читайте на Depo.Харків
Всі новини на одному каналі в Google News
- 13:54У Харкові рашистський дрон влучив у дитсадок
- 10:44Росіяни керованими авіабомбами вдарили по Харківщині ФОТО
- 09:31 Про ситуацію на фронті розповіли в Генштабі ЗСУ
- 21:46 росіяни ударили по Куп’янську: є постраждалі, під завалами будинку можуть бути ще люди
- 20:49"Вампір-листоноша". У ДПС показали, як працює "служба доставки" під Вовчанськом Відео
- 16:47ДПСУ: росіяни намагаються нищити укриття українських захисників у прикордонні
- 10:29Повітряна оборона знищила вночі 56 із 88 російських дронів
- 09:33 Ворог продовжує атакувати, - зведення Генштабу ЗСУ
- 10:31У Харкові судитимуть жінку, яка будувала російську податкову систему в окупованому Куп'янську ФОТО
- 09:45Росіяни обстріляли медичний заклад на Харківщині: ОВА повідомила про поранених ФОТО
- 22:50 З початку доби відбулося 125 бойових зіткнень: Найскладнішим залишається Покровський напрямок
- 17:16Фонд "Турбота Харків": допомога там, де вона найбільше потрібна Актуально
- 12:10На Харківщині вирахували колаборантку, яка проводила "пенсійну паспортизацію" під час окупації – СБУ ФОТО
- 08:37Обстріли на Харківщині: Синєгубов заявив про трьох поранених
- 22:31 Сьогодні, 9 ківтня, на фронті уже відбулося 111 бойових зіткнень
- 17:22На Харківщині чоловік підірвався на протипіхотній міні
- 08:32У Харкові внаслідок нічного обстрілу постраждало четверо людей, сталися масштабні пожежі
- 22:57У Харкові є прильоти "шахедів": Перші подробиці (ОНОВЛЕНО)
- 22:36 З початку поточної доби на фронті відбулося 135 бойових зіткнень