У Харкові для прийому хворих на коронавірус відкрили ще одну лікарню, – ЗМІ

У Харківській міській багатопрофільній лікарні №18, яка з 1 жовтня приймає хворих на COVID, бракує персоналу

У Харкові для прийому хворих на коронаві…

Про це повідомляє Суспільне, передає Depo.Харків.

 

За відомостями видання, з Харківської міської багатопрофільної лікарні №18 звільнилися рентгенолог та два рентген-лаборанти, не вистачає анестезіологів. Про це розповів головний лікар міської багатопрофільної лікарні №18 Борис Менкус.

 

За його словами, щоб приймати хворих на COVID, у лікарні перепрофілювали дитяче відділення, розташоване в окремій будівлі. Пацієнтів, які там перебували, виписали, а чотирьох перевели до лікарні №24.

 

"Ми готові приймати пацієнтів з 14:00 сьогодні, 1 жовтня. Враховуючи те, що на сьогодні є понад 400 хворих, підозрілих на COVID, ми, якщо враховувати уже досвід інших лікарень, заповнимося за 4-5 годин", – сказав Менкус.

 

У цій лікарні зможуть розмістити 53 пацієнти з коронавірусом, є 38 кисневих точок, 16 балонів кисню. Балонів недостатньо, говорить Менкус.

 

Після перепрофілювання з лікарні звільнилися лікар-рентгенолог і два рентген-лаборанти.

"Звільнилися два рентген-лаборанти, за сімейними обставинами пішов лікар-рентгенолог, і ми зараз вирішуємо це. Шукаємо цих лікарів у Чугуєві, Змієві, Дергачах, Мерефі, звернулися на кафедру рентгенології", – говорить Менкус.

 

До лікарні влаштувалися троє лікарів-анестезіологів, але Менкус каже: не відмовляться, якщо прийде ще декілька анестезіологів. Відповідно до вимог НСЗУ, лікарі-анестезіологи, які працюють із хворими на коронавірус, не мають працювати з іншими хворими, а у 18 лікарні є пацієнти без COVID, які теж потребують їхньої допомоги.

 

COVID-пакети від НСЗУ лікарня ще не отримала, говорить директор. "Досвід мого колеги з 25 лікарні, йому довелося займатися цим 1,5 місяці. Я сподіваюся, ми вирішимо це швидше", – говорить Менкус.

 

Зараз у лікарні сформували чотири бригади, які будуть почергово працювати із пацієнтами з COVID. До бригади входить лікар-анестезіолог, лікар-терапевт або хірург, на кожного лікаря – дві медсестри, і три людини молодшого персоналу.

 

"Засоби захисту є, є підтримка Департаменту охорони здоров'я: вони знайшли кошти – 118 тисяч на дезінфекційні засоби і 226,5 тисяч на засоби індивідуального захисту", – розповів Менкус.

 

Читайте також: Харківщина лідирує за кількістю нових випадків COVID-19 в Україні, померли чотири людини

Всі новини Харкова сьогодні читайте на Depo.Харків

 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme