У Кернеса замовили реконструкцію світлофору за ціною житлового дому

Департамент інфраструктури Харківської міської ради замовив будівництво і реконструкцію світлофорних об’єктів на суму 69,11 млн грн
Depo.
1 вересня 2016 09:23
ФОТО: depo.ua
У Кернеса замовили реконструкцію світлофору за ціною житлового дому
У Кернеса замовили реконструкцію світлофору за ціною житлового дому

Угоди були укладені з 24 травня по 23 серпня за результатами тендерів з КП "Міськелектротранссервіс", передає Depo.Харків з посиланням на "Наші Гроші".

До кінця 2017 року у місті облаштують 25 світлофорних об’єктів.

Найдорожче коштує ремонт на перехресті просп. Московський і просп. Григоренка (Жукова) – 5,76 млн грн:

У Кернеса замовили реконструкцію світлофору за ціною житлового дому  - фото 1

За таку суму можна купити триповерховий будинок із ділянкою площею 0,10 га у Холодногірському районі Харкова:

У Кернеса замовили реконструкцію світлофору за ціною житлового дому  - фото 2

Під час реконструкції цього об’єкту, зокрема, прокладуть контрольний кабель до кожної світлофорної стійки, прокладуть нову підземну каналізацію з а/ц труб зі встановленням з/б колодязів, розвантажувальних плит поза межами проїзної частини, застосують контролер КДК, прокладуть кабель живлення для підключення до мереж електропостачання АК "Харківобленерго" зі встановленням лічильників, встановлять транспортні та пішохідні світлофори з табло зворотного відліку часу в жовтому модулі, а також пристрої звукової сигналізації, детектори транспорту та засоби відеоспостереження, встановлять нові технічні засоби організації дорожнього руху, встановлять направляюче пішохідне огородження, підключать периферійне обладнання до центрального пункту керування.

Єдиними конкурентами на окремих торгах були ТОВ "Сітірейл Технолоджі" (раніше "Стронг Сейл"), ТОВ "Центр нерухомості Промпобутсервіс Татіус" і ТОВ "Стекс-Схід".

За даними "ВДЗ", фірми "Сітірейл Технолоджі" Віталія Перепелиці та Віки Пушкаренко і "Стекс-Схід" Олега Грабчака та Олександра Вдовенка не вигравали тендерів.

Власниками "Центру нерухомості Промпобутсервіс Татіус" є Олександр Вініченко та Олександр Севрюков.

У 2012 році департамент замовив їй реконструкцію технічних засобів організації дорожнього руху за 2,63 млн грн.

Крім того, у 2015 році КП по будівництву, ремонту та експлуатації доріг Хмельницького міськвиконкому купило в неї дорожній контролер за 913 тис грн.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків