ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Кернеса за ціною двох квартир продали комунальний пансіонат на Старому Салтові

Харківська міськрада продала пансіонат у Старому Салтові, який належав ліквідованому "Міськелектротрансу", за 2,5 млн грн
Depo.
13 листопада 2016 11:06
ФОТО: depo.ua
У Кернеса за ціною двох квартир продали комунальний пансіонат на Старому Салтові
У Кернеса за ціною двох квартир продали комунальний пансіонат на Старому Салтові

Як передає Depo.Харків, про це повідомляє "Харківський антикорупційний центр".

За відомостями видання, ТОВ "Український зодчий" у жовтні 2016 року приватизував за 2,5 млн грн (менше 100 тис. дол.) шляхом викупу пансіонат "Комунальник" в селі Зарічне (в минулому Петрівське) Вовчанського району. Село Зарічне розташоване на відстані 2 км від Старого Салтова та входить до об'єднаної Старосалтівської територіальної громади.

У Кернеса за ціною двох квартир продали комунальний пансіонат на Старому Салтові - фото 1

Загальна площа придбаного майна перевищує 10,1 тис. кв.м

Якщо, порахувати, то 1 кв.м пансіонату обійшовся ТОВ "Український зодчий" в 246 грн. Це в 4-5 разів менше, за ринкові ціни.

У Кернеса за ціною двох квартир продали комунальний пансіонат на Старому Салтові - фото 2

Наприклад, у Старому Салтові продається перспективна база відпочинку по ціні 1162 грн за 1 кв.м.

Пансіонат "Комунальник" був у власності територіальної громади міста Харкова. А до 2011 року цей пансіонат належав ХКП "Міськелектротранс", яке було реорганізоване в липні 2011.

Було замість цього КП створено 5 нових КП ("Міськелектротранссервіс", два трамвайних та два тролейбусних депо). Але пансіонат у власність ці КП не отримали й він перейшло до власності територіальної громади міста Харкова.

Цікавими є і власники ТОВ "Український зодчий". Фірма зареєстрована в Вовчанському районі, в селі Бугаївка (колишнє Революційне), а власниками є Вікторія Алексанян та Юрій Василенко. Керівником фірми є Віталій Каратаєв.

У Кернеса за ціною двох квартир продали комунальний пансіонат на Старому Салтові - фото 3

Юрій Василенко є разом з Оленою Стеріною кінцевим бенефіціарним власником ТОВ "Коломене".

Вікторія Алексанян є разом з Оленою Стеріною кінцевим бенефіціарним власником приватної комерційної фірми "Компанія Трансінвест". У 2015 році Вікторія Алексанян балотувалася до Харківської облради від "Опозиційного блоку".

Віталій Каратаєв є директором ПрАТ "Агрофірма Сортнасіннєовоч", де кінцевим бенефіціарним власником є також Олена Стеріна.

Стеріна є дружиною В'ячеслава Стеріна, крупного харківського підприємця, співвласника скандального коворкінга "Fabrika", екс-радника Михайла Добкіна. До речі, саме ПАТ "Сортнасіннєовоч" зареєстровано в приміщенні, де і розташований коворкінг "Фабрика Спейс", який належить В'ячеславу та Олені Стеріним.

Олена Стеріна є бізнес-партнером ТДВ "Житлобуд-2" (головні акціонери Юрій Кроленко та Олександр Конюхов) по ТОВ "Шатилівське", яке зареєстроване за однією адресою з ТДВ "Житлобуд-2".

В'ячеслав Стерін також був другом та бізнес-партнером в ТОВ "НПО "Техпроект" Олексія Ярославського, брата Олександра Ярославського.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків