ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Кернеса вирішили побудувати "золоті" спортмайданчики для школярів

У Харкові на реконструкцію спортивних майданчиків на території шкіл міста витратять 32,27 млн грн
Depo.
29 червня 2016 10:03
ФОТО: depo.ua
У Кернеса вирішили побудувати "золоті" спортмайданчики для школярів
У Кернеса вирішили побудувати "золоті" спортмайданчики для школярів

Відповідні угоди 21 червня уклало КП "Харківський міський центр фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх" з ТОВ "Машстройсервис", передає Depo.Харків з посиланням на "Наші Гроші".

Загалом було укладено 10 угод, якими заплановано побудувати у школах майданчики для гри в міні-футбол, баскетбол, волейбол та стрітбол, а також встановити майданчики для воркауту та тенісні столи. Роботи повинні бути виконані до кінця року.

Минулого року за майданчики зі схожою характеристикою та інвентарем комунальники заплатили ФОП Пироженко Сергій Васильович, який був наближений до тодішнього віце-мера Олександра Попова, 7,53 млн грн. Таким чином, вартість спортмайданчиків для харківських школярів зросла майже в чотири рази.

Єдиним конкурентом ТОВ "Машстройсервис" на тендері було ТОВ "Альбус груп". Засновником цього підприємства є Олена Колеснік, а директором – Артем Краснов.
Раніше засновниками фірми були Андрій Романенко та Дмитро Гайлюнас. ТОВ "Альбус Груп" з минулого року виграє тендери у парку ім. Горького, зокрема, на прибирання сміття.

Засновником ТОВ "Машстройсервис" є Галина Воробйова та Ігор Воробйов. Директором вказаний Валерій Воробйов, а підписантом записана Валентина Федосєєва.
Раніше серед засновників був Андрій Оберемок, а директором підприємства - Володимир Козулін.

Воробйови також є засновниками ПП "Торговий будинок "Азимут", яке займається будівництвом та продажом будинків.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків