У Кернеса відзвітували про початок опалювального сезону

У місті Харкові розпочався опалювальний сезон
Depo.
13 жовтня 2016 14:04
ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської міської ради, про це сьогодні, 13 жовтня, після селекторної наради з питання початку опалювального сезону в регіонах України з Прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом повідомив перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов.

Він також зазначив, що відповідне розпорядження підписав Харківський міський голова Геннадій Кернес. Згідно з розпорядженням, послуги теплопостачання в об'єкти соціальної сфери почнуть подавати з 13 жовтня, в житлові будинки - з 15 жовтня.

Терехов повідомив, що Харків готовий до зими на 100%. Традиційно першими тепло отримають лікарні, школи, дитячі садки, інші об'єкти соціальної та культурної сфери, частина житлових будинків будуть підключені паралельно, інші - найближчими днями.

"Вже зовсім скоро харків'яни відчують тепло у своїх будинках. Упевнений, що цей опалювальний сезон пройде без збоїв, ми дуже ретельно до нього готувалися. Всі проблеми, які виникали в процесі підготовки, ми обговорювали на засіданнях штабів і оперативно на них реагували", - зазначив перший заступник міського голови.

За словами директора КП "Харківські теплові мережі" Сергія Андрєєва, деякі соціальні об'єкти за окремими зверненнями почали отримувати тепло ще вчора. З сьогоднішнього дня в Харкові почали підключати тепло масово. Підприємство планує подати тепло в усі житлові та соціальні об'єкти протягом 10 днів.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків