У Кернеса виділяють на вже збудовану пробивку між Римарською та Клочківською ще 10 млн грн (ДОКУМЕНТ)

У Харкові гроші передбачені начебто на нове будівництво вже збудованої вулиці між Римарською та Клочківською

У Кернеса виділяють на вже збудовану про…

Як передає Depo.Харків, відповідну Програму соціального та економічного розвитку Харкова на 2021 рік прийняли 2 грудня під час сесії депутати Харківської міської ради.

 

Згідно до програми, у 2021 році з бюджету розвитку Харкова буде виділено 10 млн грн на "нове будівництво вулиці від вул. Римарської до вул. Клочківської".

 

На фото: скрін із Програми соціального та економічного розвитку Харкова на 2021 рік
 

Нагадаємо, що для будівництва паркінгу та вулиці між Римарською та Клочківською за ХНАТОБ імені Лисенка вирубали частину Саду імені Шевченка. Дорогу збудували протягом 2018-2019 років. Зараз вона вже функціонує.

 

Незважаючи на завершення будівництва, Харківська мерія періодично виділяє гроші на цю пробивку, називаючи її новою.

 

Зокрема, навесні 2020 року Управління з будівництва, ремонту та реконструкції Департаменту будівництва та шляхового господарства Харківської міськради уклало угоду з ТОВ "Сіті-Дизайн" щодо проектних робіт вартістю 1,499 млн грн. Йдеться про розробку проекту та робочої документації по об'єкту "Нове будівництво вулиці від вул. Римарській до вул. Клочківської. Коригування"

 

Активісти наголошували, що вказана дорога була відкрита 23 серпня 2019 року, але місто продовжує освоювати гроші на проекті. Ще в 2017 році з ТОВ "Сіті-Дизайн" укладали договір вартістю 1,2 млн грн на ці ж проектні роботи.

 

Керівником ТОВ "Сіті-Дизайн" є Майя Приходченко, засновником –Любов Тетельбаум. Фірма створена у 2016 році. Директором тоді була вказана Олена Головачова. Остання також була співробітницею фірми "Ароф". ТОВ "Сіті-Дизайн" мало однакові адресу та номер телефону з фірмою "Ароф". Донька Тетяни Тетельбаум – Євгенія – вказана як родичка засновниці ТОВ "Ароф" Майї Поліванової. Головним архітектором міста є Тетяна Поліванова. В своїй декларації вона вказувала дохід як від фірми "Ароф", так і від ТОВ "Сіті-Дизайн".

 

Читайте також: У Кернеса на третину зменшили очікувані надходження від приватизації комунального майна та землі (ДОКУМЕНТ)

Всі новини Харкова сьогодні читайте на Depo.Харків

 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"