У Кернеса тішаться, що "Букварик" із обличчям мера схвалило Міносвіти Табачника

У Харкові "Букварик харківського першокласника" із зображенням мера Геннадія Кернеса отримав схвалення у Міносвіти Дмитра Табачника у 2013 році
Depo.
27 вересня 2016 12:12
ФОТО: depo.ua
У Кернеса тішаться, що "Букварик" із обличчям мера схвалило Міносвіти Табачника
У Кернеса тішаться, що "Букварик" із обличчям мера схвалило Міносвіти Табачника

Як передає Depo.Харків, про це на своїй сторінці у "Фейсбук" повідомив директор департаменту у справах інформації Юрій Сидоренко.

"До дискусії про "Букварик харківського першокласника". Вашій увазі пропонуються два документи Міносвіти, що рекомендують цю книгу", - написав Сидоренко.

Згідно оприлюдненого чиновником документа, датованого 31 липня 2013 року, "Букварик харківського першокласника" (українською та російською мовою видання) отримав позитивну оцінку "Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах" (протокол №9 від 18 липня 2013 року). Оцінку надала Науково-методична рада з питань освіти Міністерства освіти та науки України.

У Кернеса тішаться, що "Букварик" із обличчям мера схвалило Міносвіти Табачника - фото 1

У Кернеса тішаться, що "Букварик" із обличчям мера схвалило Міносвіти Табачника - фото 2

При цьому експертиза проводилася за рукописом. Посібник названий не сувенірним, а навчальним.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харкові першокласники харківських шкіл на День знань отримали "Букварики" із зображенням мера міста Геннадія Кернеса.

Сидоренко наголошував, що "Букварики" - це сувенірна продукція, надрукована за замовленням Департаменту освіти Харківської міськради, їх отримують всі першокласники Харкова вже п’ятий рік поспіль.

У Кернеса тішаться, що "Букварик" із обличчям мера схвалило Міносвіти Табачника - фото 3

У Кернеса тішаться, що "Букварик" із обличчям мера схвалило Міносвіти Табачника - фото 4

У Кернеса тішаться, що "Букварик" із обличчям мера схвалило Міносвіти Табачника - фото 5

Довідка Depo.Харків. Міністром освіти України з 11 березня 2010 року по 23 лютого 2014 року був Дмитро Табачник, який відзначився своєю проросійською позицією. За часів Табачника у закладах освіти зменшилася кількість годин, що відводилися на вивчення української мови, а вивчення російської літератури було виокремлено із курсу "Світова література" в окремий предмет.

Читайте також: У Харкові першакам видали "Букварики" Кернеса

Більше про події у Харкові та області читайте на