ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Кернеса розповіли, хто саме зніс будівлю активістів

Опубліковані документи, що підтверджують законність зносу будівлі, що належала організації "Громадська варта"
Depo.
27 травня 2016 16:39
ФОТО: depo.ua

Як передає кореспондент Depo.Харків, документи опублікував на своїй сторінці в "Фейсбук" директор Департаменту у справах інформації Харківської міськради Юрій Сидоренко.

"Земля під будову була вкрадена у власника, орендну плату за неї не платили, дозволу на відкриття там станції шиномонтажу не було отримано ні у кого, включаючи "пожежних". "Несамовитий" Бистриченко (один з лідерів "Громадської варти" Валентин Бистриченко - Ред.) Ще в лютому місяці заявляв, що рішення виконкому незаконно, і він буде звертатися до суду. Однак, до суду не звернувся, розуміючи, мабуть, що ніяких законних підстав (крім революційної доцільності) для того, щоб ця будівля продовжувала стояти - немає", - написав Сидоренко.

Також директор департаменту заявив, що в знесеному будинку тварин не було - це, за його словами, підтверджують і самі активісти "Служби порятунку тварин".

"Якщо самі волонтери цієї служби говорять про те, що в будівлі був шиномонтаж і ні словом не згадують, що там знаходилися "тварини" - які підстави їм не вірити? Якби там були "тварини" - вони б обов'язково про це повідомили всій прогресивній громадськості", - додав Сидоренко.

За його інформацією, будівлю зносили працівники КП "Муніципальна охорона", а техніку надали ще кілька комунальних підприємств.

У Кернеса розповіли, хто саме зніс будівлю активістів  - фото 1

У Кернеса розповіли, хто саме зніс будівлю активістів  - фото 2

У Кернеса розповіли, хто саме зніс будівлю активістів  - фото 3

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків