ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Кернеса не знають, коли запрацює станція "Перемога"

Зараз на станції метро "Перемога" робочі засипають ґрунтом платформні ділянки і ведуть будівельно-монтажні роботи в тупиках
Depo.
21 квітня 2015 16:48
ФОТО: depo.ua
У Кернеса не знають, коли запрацює станція "Перемога"
У Кернеса не знають, коли запрацює станція "Перемога"

Про це кореспонденту Харків.depo.ua повідомили в прес-службі Харківської міскради з посиланням на директора КП "Харківська дирекція будівництва метрополітену" Наталію Лінник.

Вона зазначила, що на продовження будівництва цього року з міського бюджету виділено 56 млн. грн. Грошові кошти будуть спрямовані на будівельні роботи всередині станції, на будівництво двох пішохідних виходів - №1 та №2, а також на благоустрій прилеглої території, в який входить відновлення проїжджої частини на пр. Перемоги. Відкрити цю частину дороги для транспорту планують до Дня міста.

Зазначимо, що зараз вже побудовані виходи зі станції №3 і №4.

За словами Лінник, щоб завершити всі роботи зі зведення станції, необхідно 250 млн. грн. з урахуванням коштів, які виділені на цей рік. Торік на будівництві було витрачено 44 млн. грн.

Вона також повідомила, що в нинішній рік комунальне підприємство входить без боргів і навіть з авансовим платежем метробудівцям на суму 7 млн. грн.

"Спочатку ми планували відкрити станцію "Перемога" в 2013 році. Ми розраховували на кошти, які надійдуть від продажу стадіону "Металіст". Але зараз ми отримуємо кошти тільки з міського бюджету. Держава будівництво не фінансує, хоча ми зверталися і до Міністерства фінансів, і до Міністерства економіки. Ми сподіваємося, що, можливо, якісь кошти будуть виділені з обласного бюджету", - зазначила Лінник.

За її словами, зараз станція метро "Перемога" готова на 75%. Якщо метробудівники отримають повне фінансування, ввести в експлуатацію цю станцію можна через 7-10 місяців.