У Кернеса готуються витратити 6 млн грн на парк з пам'ятником Гурченко

Департамент комунального господарства Харківської міськради уклав угоду з ТОВ "Фірма "Мега-Буд" щодо ремонту скверу вартістю 6,32 млн грн

Про це Depo.Харків повідомили у "Харківському антикорупційному центрі".

За даними "ХАЦ", звіт про укладання договору та проведення аукціону розміщений на порталі системи електронних закупівель "Прозорро".

Мова йде про роботи з капітального ремонту зеленої зони скверу по вулиці Трінклера, 6.

В 2017 році ТОВ "Фірма "Мега-Буд" вже вигравала тендер на ці роботи. Тоді сума за результатами аукціону була 6,54 млн грн, з яких, за даними "Прозорро", заплатили 3,2 млн грн.

"Бачимо, що сума капремонту скверу вже зросла на 50%. Не в останню чергу за рахунок гранітного облицювання постаменту, на який встановлять пам'ятник Людмилі Гурченко. Вартість 1 кв. м граніту складе 68 738 грн. За облицювання невеликого постаменту заплатять майже 1,9 млн грн", - сказано в повідомленні.

В оновленому сквері планують встановлювати лавочки по 28,9 тис. грн.

"Асфальтобетонні суміші марки Г1 замовляють по 2 611 грн/т. Для порівняння, нещодавно Департамент будівництво та шляхового господарства тієї ж міськради замовив ремонт вулиці Харківських дивізій, де вартість такої суміші вказана по 1 828 грн/кв. Ще більша різниця на закупівлі бортових каменів 1 ГП. Для ремонту вулиці Харківських дивізій планують купувати по 526 грн/кв. м, а для ремонту скверу по вулиці Трінклера вже по 2 337 грн/кв. м. За бортові камені марки 3 ГП взагалі планують платити по 4 150 грн/кв. м. На 30% завищена й вартість придбання щебню", - розповіли в центрі.

ТОВ "Фірма "Мега-Буд" записана на мешканця Луганської області Антона Короткіх.

Як повідомляв Depo.Харків, під час виконання робіт з капітального ремонту та реконструкції саду ім. Т. Г. Шевченка виявлені факти розтрати коштів місцевого бюджету, скоєні службовими особами департаменту комунального господарства міської ради спільно з посадовими особами суб'єктів господарювання шляхом завищення вартості товарів та виконаних робіт.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook