У Кернеса готують харків'ян до підвищення тарифів на проїзд

У 2018 році у Харкові можуть зрости тарифи на проїзд в міськелектротранспорті

Depo.
24 листопада 2017 14:29
ФОТО: depo.ua

Імовірність підвищення тарифів орієнтовно до квітня 2018 року - висока, повідомив сьогодні на прес-конференції заступник Харківського міського голови з питань інфраструктури Євген Водовозов, передає Depo.Харків із посиланням на "МедіаПорт".

"На сьогоднішній день ми маємо недостачу за кадровим складом по нашим чотирьом підприємствам, навіть не беремо метрополітен, за яким теж є кадровий голод. Це близько 400 осіб. В першу чергу ми говоримо про водіїв, вагоноводів. Для того, щоб людей зберегти і залучити, нам потрібно підвищувати заробітну плату. І ми будемо це поетапно робити, починаючи з січня 2018 року", - сказав Водовозов.

"Підвищення заробітної плати, як би цього нам не хотілося, потягне за собою підвищення вартості проїзду, тому що це основна складова зарплати, електрики, утримання рухомого складу, три основних складові нашої собівартості", - пояснив віце-мер.

За його словами, до міськради з відповідною ініціативою "вийшли комунальні підприємства".

"І розповіли ту ситуацію, в якій вони сьогодні перебувають, що з урахуванням закупівлі рухомого складу, яку ми плануємо в наступному році здійснити по тролейбусах, нам потрібно залучити людей, і, власне кажучи, ми дали дозвіл нашим комунальним підприємствам на підвищення тарифів", - підтвердив Водовозов.

"Це не означає, що тариф підвищиться 1 січня або 1 лютого, ні в якому разі, навіть з законодавчої точки зору це фізично неможливо. Імовірність того, що до квітня тариф підвищиться - дуже висока", - пояснив Водовозов.

"Ми прорахуємо всі варіанти, і після цього доведемо цифри. Цифри сьогодні я назвати не можу, тому що для цього потрібно прорахувати, наскільки ми реально піднімемо зарплату, якою вона буде, все з відрахуваннями. Коли будуть розрахунки, ми дамо вам остаточні цифри", - повідомив він.

Підвищення тарифів торкнеться всіх видів міського електричного транспорту.

Як повідомляв Depo.Харків, раніше у Харкові один із водіїв зафіксував на відеореєстратор, як водій тролейбуса вчасно не загальмував та проїхав на забороняючий сигнал світлофора.

Водія тролейбуса звільнять.

Більше новин Харкова читайте на Depo.Харків