ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Каразінському університеті презентують пересувну виставку "цікавої науки"

Презентація пересувної виставки цікавої науки навчального центру "ЛандауЦентр" відбудеться в Харкові

Depo.
12 серпня 2017 13:05
ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківського національного університету імені В. Каразіна, презентація роботи навчального центру "ЛандауЦентр" та оновленої експозиції пересувної виставки цікавої науки відбудеться в понеділок, 14 серпня, під час відкриття ІІІ етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") у Каразінському університеті.

За відомостями прес-служби, під час заходу 220 школярів-учасників гри та 110 керівників і волонтерів з усіх областей України відвідають екскурсію майданчиками "ЛандауЦентру", виставку "Мікроби як люди" створену спільно з кафедрою патології Оксфордського університету (Велика Британія), побачать запуск найбільшої котушки Тесли в Україні, а також презентацію оновленого парку наукових експонатів пересувної виставки цікавої науки - спільного проекту Харківського національного університету імені В. Каразіна, Харківської обласної державної адміністрації та Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації.

Початок заходу запланований на 12:00 на майдані Свободи, 6, навчальний центр "ЛандауЦентр".

Довідка Depo.Харків. Пересувна виставка цікавої науки навчального центру "ЛандауЦентр" – це проект, спрямований на популяризацію серед школярів фізико-математичних та природничих наук, а також на організацію експериментальних наукових осередків у містах і селах Харківської області з метою підтримки сільської молоді й сільської школи.

Протягом 2016/2017 навчального року пересувна виставка цікавої науки відвідала 26 районів Харківської області, а також Святогірськ Донецької області, Сватове Луганської області та Тернопіль. Загалом виставку побачило понад 30 тисяч українських школярів і вчителів.

Як повідомляв Depo.Харків, на Харківщині підпалили машину правоохоронця: 25-річна слідчий їздила на "Лексусі".

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків