У Харкові збільшили тарифи на опалення та гарячу воду

У Харкові підвищаться тарифи на опалення і гаряче водопостачання

Про це Depo.Харків повідомили у прес-службі Харківської міськради.

За даними мерії, обговорення тарифів на послуги централізованого опалення і гарячого водопостачання для населення пройшло сьогодні, 22 жовтня, у КП "Харківські теплові мережі".

Як повідомила заступник генерального директора КП "Харківські теплові мережі" з економіки Марина Магомедова, тарифи встановлюються відповідно до постанови №528 НКРЕКУ.

Так, тарифи на централізоване опалення складуть:

- для абонентів житлових будинків з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії - 1307 грн 39 коп./Гкал (зараз - 1238 грн 88 коп./Гкал, підвищення - на 68 грн 51 коп.);

- для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії - 33 грн 44 коп. за 1 кв. м в місяць (зараз - 31 грн 69 коп., підвищення - на 1 грн 75 коп.).

Тариф на гаряче водопостачання:

- за умови підключення рушникосушильників до систем гарячого водопостачання - 80 грн 71 коп. за 1 куб. м (зараз - 73 грн 29 коп., підвищення на 7 грн 42 коп.);

- за умови відсутності рушникосушильників - 74 грн 85 коп. за 1 куб.м (зараз - 67 грн 74 коп., підвищення на 7 грн 11 коп.).

"На підвищення тарифів на послугу гарячого водопостачання вплинуло зростання вартості послуг водопостачання на 54,8%. Цей тариф давно не переглядали, тому виникла необхідність його збільшення, щоб підприємство не несло збитків", - повідомила Магомедова.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харкові внаслідок дорожньо-транспортної пригоди за участі громадського транспорту постраждали троє людей.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook