У Харкові засудили вірменина, який з ножем напав на друга з сайту знайомств

У Харкові винесли вирок чоловіку, який обікрав Інтернет-знайомого
Depo.
6 вересня 2016 15:53
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Харків, про це йдеться в рішенні Київського районного суду Харкова від 29 серпня 2016 року.

За матеріалами справи, увечері 6 січня 2016 року обвинувачений, вірменин, знаходився вдома у чоловіка, в квартирі в центрі Харкова. Раптово він направив у бік власника оселі ніж та викрав у нього "IPhone 5S", який за висновком експертизи коштує 7607 грн. Викраденим телефоном він розпорядився на власний розсуд.

На судовому засіданні обвинувачений повністю визнав себе винним, але заперечував обставини справи. Він пояснив, що 6 січня прибув до квартири чоловіка, попередньо домовившись з ним про зустріч через Інтернет. Зайшовши до квартири, він пройшов до кімнати, в якій знаходився комп'ютер, сів за столик, почав спілкуватися з чоловіком, обирав музику на комп'ютері для прослуховування.

Під час спілкування він побачив, як власник оселі роздягнувся до нижньої білизни, почав вести себе вульгарно, здійснював дивні не властиві чоловікам рухи тілом. У зв'язку з цим неподобством він вирішив піти звідти та попросив чоловіка викликати йому таксі, проте господар сказав, що сфотографує його та напише в Інтернеті недостовірну інформацію про нього.

Гість взяв у господаря телефон, та намагався передивитися фотознімки, щоб в разі наявності видалити їх з телефону. Проте в нього це не вийшло, тому він вирішив забрати у чоловіка телефон. Взявши чужий "iPhone", він вийшов на вулицю. При цьому, за словами обвинуваченого, він не застосовував будь-кого насильства відносно потерпілого.

За словами потерпілого, з обвинуваченим вони познайомилися приблизно рік тому на сайті знайомств та почали листуватися. Потерпілий періодично пропонував йому зустрітися, той з різних причин відмовлявся, але в цей день раптово запропонував зустрітися. Власник оселі погодився та смс-повідомленням надіслав свою домашню адресу. Вони пройшли в кімнату, та гість раптово сказав, щоб він роздягався, а потім почав віддавати йому накази та принижувати його. Потерпілий виконав його вимоги, але в останньому проханні відмовив. Гість обурився та декілька разів вдарив його в обличчя. Через декілька хвилин обвинувачений дістав з кишені ніж та сказав, що йому нічого не варто його вбити. Потім злочинець сказав, щоб він упакував свій комп'ютер для нього. Власник оселі відповів, що не може цього зробити, тому що комп'ютер не його, але чоловік наполягав. Потерпілий також заблокував свій мобільний телефон після того, як викликав злодію таксі, та запропонував йому гроші замість телефону, але той наполягав.

Суд визнав чоловіка винним за ч.1 статті 187 (розбій) КК України та призначив йому покарання у вигляді трьох років позбавлення волі. Також він має компенсувати потерпілому вартість телефону.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків