ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Харкові засудили кіберзлочинця, однак до в’язниці не кинули

У Харкові засудили організатора неконтрольованого каналу міжнародного телефонного зв’язку
Depo.
12 липня 2016 15:14
ФОТО: depo.ua

Як повідомили кореспонденту Depo.Харків у відділі комунікації ГУ Національної поліції України, 41-річний чоловік, громадянин Лівану, розмістив у своєму помешканні спеціалізоване телекомунікаційне обладнання. Пристрої забезпечували маршрутизацію міжнародного трафіку поза міжнародними центрами комутації (так званий "рефайл"), маскуючи його як звичайні місцеві телефонні розмови та підміняючи оригінальний номер абонента. Відповідні послуги чоловік надавав з грудня 2015 по січень 2016 року.

За даним фактом було відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 361 (несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), автоматизованих систем, комп'ютерних мереж чи мереж електрозв'язку) Кримінального кодексу України.

Московського районний суд Харкова визнав підозрюваного винним та призначив покарання у вигляді року позбавлення волі з випробувальним терміном у один рік.

Програмно-апаратне телекомунікаційне обладнання (маршрутизатори, сім-банк, ноутбуки тощо), за допомогою якого здійснювалася протиправна діяльність в галузі зв’язку, конфісковане.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків