У Харкові засудили дезертира, який за півтора роки втечі дістався кордону з Польщею

Харківський суд визнач призваного за мобілізацією чоловіка винним у самовільному залишенні місця служби
Depo.
18 липня 2016 10:47
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Харків, відповідне рішення Київського райсуду Харкова від 13 липня розміщене в Єдиному реєстрі судових рішень України.

Згідно матеріалів справи, обвинувачений був призваний на військову службу за мобілізацією 5 квітня 2014 року. З 19 вересня 2014 року чоловік був переведений до військової частини №3017 (дислокується на вулиці Академіка Проскури,1а в Харкові) на посаду в артилерійській батареї.

Однак уже 15 листопада 2014 року чоловік без поважних самовільно залишив місце служби.

Тільки 16 травня 2016 року військовослужбовця в/ч №3017 затримали на пункті пропуску через україно-польський кордон в смт. Краковець Львівської області.

Під час слідства старший солдат повністю визнав свою винуватість у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 407 Кримінального кодексу України (самовільне залишення військової частини або місця служби), та підписав із прокурором угоду про визнання винуватості.

Суд затвердив угоду від 13 липня 2016 року, укладену прокурором військової прокуратури Харківського гарнізону та підозрюваним, та призначив військовослужбовцю покарання у вигляді арешту з утриманням на гауптвахті Харківського зонального відділу Військової служби правопорядку строком на 6 місяців.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків