У Харкові засудили чоловіка, який із ревнощів жорстоко вбив свого товарища

У Харкові винесли вирок рецидивісту, який скоїв вбиство
Depo.
28 липня 2016 17:37
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Харків, про це йдеться в рішенні Московського районного суд Харкова від 21 липня 2016 року.

За матеріалами справи, в ніч на 13 травня непрацюючий рецидивіст, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння посварився зі своїм знайомим на ґрунті ревнощів. Під час конфлікту обвинувачений взяв у руку кухонний ніж та декілька разів вдарив чоловіка в обличчя, груди та живіт.

Потерпілий отримав чисельні поранення, втратив багато крові та помер на місці до приїзду лікарів.

На судовому засіданні обвинувачений визнав себе винним та пояснив, що в ту ніч він з жінкою та товаришем разом випивали. Через деякий час жінка пішла в іншу кімнату спати. Потерпілий також вирушив туди. Зрозумівши, що чоловік збирається вступити з жінкою в інтимний зв'язок, він почав виштовхувати знайомого з кімнати, той, в с свою чергу, почав чинити опір. Після цього обвинувачений взяв ніж та встромив опоненту у серце. На той час він зрозумів, що цей удар спричинить смерть потерпілого, але продовжив бити його ножем.

Суд визнав чоловіка винним за ч.1 ст.115 (умисне вбивство) КК України та призначив йому покарання у виді восьми років позбавлення волі. Також він має сплатити 300 тис. грн на користь потерпілої – сестри померлого, яка є інвалідом слуху та залишилася без перекладача, так як її брат володів мовою жестів.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків