У Харкові закриють декілька вулиць

У зв'язку зі змаганнями з тріатлону в Харкові перекриють кілька вулиць
Depo.
26 серпня 2016 17:30
ФОТО: depo.ua

Про це кореспонденту Depo.Харків повідомили у прес-службі Харківської міськради.

Повідомляється, що рух транспорту по вул. Героїв Праці - від вул. Барабашова до вул. Шевченко, по вул. Шевченка - від вул. Героїв Праці до вул. Матюшенка, по вул. Матюшенка та Журавлівському узвозі буде заборонений з 7:00 до 17:00 28 серпня.

Також рух буде заборонений по вул. Весніна - від вул. Пушкінської до вул. Сумської, по вул. Сумській - від вул. Весніна до вул. Дерев'янка, а також по Білгородському шосе і вул. Академіка Курчатова.

Як повідомили в Департаменті інфраструктури, це пов'язано з проведенням змагань з тріатлону. Рух відновлюватимуть поетапно після проходження спортсменами траси.

Рух трамваїв по Клочківському узвозі, пр. Незалежності, вул. Трінклера, вул. Маяковського, вул. Мироносицькій буде заборонений з 7:00 до 8:40. Тому трамвай №12 не курсуватиме.

У цей же час по вул. Сумській - від вул. Весніна до вул. Дерев'янка - буде заборонений рух тролейбусів. Вони їздитимуть так:

№2: розворотнє коло "пр. Перемоги" - пр. Перемоги - пр. Людвіга Свободи - вул. Ахсарова - пр. Науки - пр. Незалежності - ст. м. "Держпром";

№12: "вул. Клочківська" - вул. 23 Серпня - вул. Космонавтів - вул. Дерев'янка - вул. Балакірєва – "Лікарня швидкої допомоги".

Також з 7:00 до 13:00 буде заборонений рух тролейбусів по Білгородському шосе - від вул. Дерев'янка до вул. Академіка Проскури. З 8:40 рух буде організований наступним чином:

№2: розворотнє коло "пр. Перемоги" - пр. Перемоги - пр. Людвіга Свободи - вул. Ахсарова - пр. Науки - пр. Незалежності - вул. Сумська – "Парк ім. Горького";

№12: "вул. Клочківська" - вул. 23 Серпня - вул. Космонавтів - вул. Дерев'янка - вул. Сумська – "Парк ім. Горького".

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків