У Харкові з'явився список прізвищ, хто може стати суддею Штепи

Червонозаводський райсуд Харкова проведе заміну звільненого судді колегії суддів, що розглядає справу екс-мера Слов'янська Нелі Штепи
Depo.
25 жовтня 2016 12:54
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Харків, заміна судді колегії відбудеться сьогодні, 25 жовтня, під час чергового засідання.

Зараз до колегії входять: головуючий Віктор Єжов та суддя Світлана Салайчук. Суддя Ірина Прошутя звільнена депутатами Верховної Ради України за порушення присяги.

Претендентами на місце в колегії суддів є судді Червонозаводського райсуду Вікторія Журавель, Ірина Блага, Олена Васильєва, Ольга Білінська, Ірина Чудновська, Олена Сорока або Наталія Корекян.

Суддя Червонозаводського райсуду Марина Міндарьова перебуває у тривалій відпустці, тому не претендуватиме на місце в колегії.

Як повідомляв Depo.Харків, 29 вересня депутати парламенту з другої спроби проголосували за звільнення через порушення присяги судді Червонозаводського райсуду Харкова Ірини Прошуті, яка входила до колегії суддів, що розглядає справу Штепи.

Довідка Depo.Харків. Прошутя була однією з членів колегії суддів, що розглядає справу екс-мера Слов’янська Донецької області Нелі Штепи, яку обвинувачують у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, що спричинило загибель людей) і ч. 1 ст. 258-3 (створення терористичної групи чи організації) Кримінального кодексу України.

31 січня 2016 року Порошенко підписав наказ про звільнення судді Червонозаводського районного суду Харкова Дениса Чудовського, який головував у складі колегії суддів, яка слухає справу Штепи. Зараз головує у колегії суддя з Макіївки Віктор Єжов.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків