У Харкові з'явилася альтернатива футбольному клубу біглого олігарха Курченка

Харківські уболівальники презентували футбольну команду "Металіст 1925"
Depo.
25 серпня 2016 14:33
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Харків, сьогодні, 25 серпня, відбулася прес-конференція, під час якої було презентовано нову футбольну команду.

Співзасновник команди, радник голови Харківської ОДА Сергій Стороженко зазначив, що "Металіст 1925" – це футбольна команда, яка створена товариством із обмеженою відповідальністю "Авангард Харків".

"Це товариство створили насамперед уболівальники, ультрас, бізнесмени, функціонери. Всього – 19 засновників, серед яких 13-14 – це активні уболівальники. Клуб функціонує як товариство з обмеженою відповідальністю "Авангард Харків", всередині якого створена команда "Металіст 1925" і прийнято рішення про створення команди "Металіст Юніор ", - сказав Стороженко.

Він зазначив, що команда зареєстрована в Асоціації аматорського футболу України. Фінансування здійснюють власники клубу.

"З правової точки зору, з організаційної точки зору, зі спортивної точки зору ніякої правонаступності немає. Ми створені у 2016 році, статут ми зареєстрували у 2016 році. У статуті чітко та ясно написано, що ми не відповідаємо по зобов'язанням будь-кого, окрім своїх власних з моменту реєстрації статуту. Тому у правовому контексті жодної правонаступності немає", - наголосив Стороженко, звернувши увагу, що "Металіст 1925" не є правонаступником "Металіста" олігарха Сергія Курченка, який втік на Росію.

Стороженко наголосив, що перед "Металістом 1925" стоїть завдання через рік увійти до другої професійної ліги. На цей час у команди немає тренувальної бази, тренування відбуваються на полях, шо не відповідають нормам підготовки.

У свою чергу співзасновник "Металіст 1925", представник фанатського руху Ігор Лядов наголосив, що засновники докладуть усіх зусиль, щоб клуб "не перетворився на іграшку політиків і оліграхів".

Головний тренер "Металіст 1925" Олександр Призетко додав, що команда молода, однак вона зростатиме й "буде працювати селекція".

"На наш погляд, це єдина альтернатива під назвою "Металіст", всьому тому, що було до цього", - підсумував Стороженко.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків