У Харкові з черепа пораненого в потилицю курсанта ХПІ вилучили кулю

Чоловік перебуває у стані медикаментозного сну у стабільно важкому стані
Depo.
10 жовтня 2016 14:38
ФОТО: depo.ua

Як передає кореспондент Depo.Харків, про це під час брифінгу повідомив головний хірург харківського Військово-медичного клінічного центру Північного регіону Віктор Біленький.

За його словами, кулю з голови пораненого студента вилучили та передали на балістичну експертизу. Він висловив переконання, що куля не саморобна, а використовується для стрільби з дрібнокаліберної зброї.

Біленький зазначив, що на цей час стан хворого важкий, однак стабільний. Він перебуває у стані медикаментозного сну. Лікарі намагаються привести пораненого до стану, коли він зможе сам дихати.

Медик наголосив, що на сьогодні невідомо, скільки днів він буде знаходитися у стані медикаментозного сну. Біленький додав, що зараз немає симптоматики, щоб говорити про те, що куля зачепила життєво важливі центри. Тривалість процесу реабілітації медики також не прогнозують.

На цей час нових оперативних втручань не планується.

Як повідомляв Depo.Харків, ввечері 5 жовтня на вулиці Полтавський Шлях невідомий вистрілив у потилицю курсанту факультету військової підготовки Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут", котрий ішов вулицею у камуфльованій формі. Постраждалий 24-рінчий чоловік виявився колишнім учасником АТО.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків