У Харкові визначили переможця конкурсу на розробку пам’ятника Героям АТО

Харківські ветерани АТО проведуть прес-конференцію, під час якої розкажуть подробиці конкурсу
Depo.
17 листопада 2016 08:45
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Харків, про це повідомляється на сайті Харківської обласної громадської організації "Спілка ветеранів АТО".

Члени спілки зазначають, що рішення про встановлення пам’ятника Героям АТО в Харкові було ухвалене восени 2015 року. Після чого розпочалася робота з втілення задуму.

"На третьому етапі, восени 2016 року, було оголошено відкритий конкурс на кращий проект пам’ятнику Героям АТО. До участі було прийнято 7 проектів, які повністю відповідали вимогам конкурсу. Згідно діючого законодавства, створена конкурсна комісія, яка визначила проект-переможець. Ним став проект відомого скульптора Олександра Рідного, роботи якого прикрашають вулиці і площі нашого міста", - зазначають члени спілки.

Активісти наголошують, що на будівництво пам’ятника принципово не передбачається залучення бюджетних коштів – "возведення планується за рахунок благодійних внесків і допомоги всіх небайдужих до патріотично-виховального руху на Слобожанщині".

"На жаль, переховуючись за спинами вдів і матерів загиблих воїнів-патріотів, деякі політично заангажовані особистості, нехтуючи тією велетенською роботою, що проводилася протягом більше ніж року нашими організаціями, почали виконувати замовлення своїх кураторів. Вони розхитують єдність ветеранів війни за незалежність, вимагаючи свого окремого місця, окремого проекту, окремого пам’ятнику. Більш за все турбує те, що до цього вони ніякої зацікавленості в цій роботі не проявляли та до вищезазначеного відкритого процесу взагалі не долучалися", - наголошується в повідомленні.

Прес-конференції "Пам’ятнику героям АТО бути!" розпочнеться сьогодні, 17 листопада, о 14:00 у прес-центрі "Накипіло".

У Харкові визначили переможця конкурсу на розробку пам’ятника Героям АТО - фото 1

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків