У Харкові відзначать Всесвітній день науки

Заходи з нагоди Всесвітнього дня науки за мир і розвиток пройдуть 10-12 листопада
Depo.
9 листопада 2016 17:20
ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської міськради, формат свята передбачає різноманітну наочну і інтерактивну програму, яка за допомогою експериментів, наукових шоу, квестів, екскурсій і лекцій введе гостей у світ науки.

Заходи Дня науки пройдуть в Ландау-центрі, музеї природи ХНУ ім. Каразіна, музеї анатомії Харківського медуніверситету, лабораторії НТК "Інститут монокристалів", Інституті метрології, Інституті проблем кріобіології і кріомедицини, Фізико-технічному інституті низьких температур.

В рамках свята відбудеться квест "Пошуки скарбів науки", в якому візьмуть участь 10 команд молодих вчених і студентів.

Також в НТК "Інститут монокристалів" відбудеться лекторій "15х4", де протягом однієї години будуть прочитані чотири лекції по 15 хвилин з актуальних питань науки і техніки.

Підбиття підсумків свята пройде 12 листопада в Харківському національному університеті мистецтв ім. Котляревського і завершиться концертом студентів університету "Музика - науці".

Як повідомив голова Ради молодих вчених НТК "Інститут монокристалів" Антон Юрченко, перший день буде більше інтерактивним, другий - екскурсійним, третій - ігровим.

За словами члена оргкомітету Дня науки Єгора Іштвана, на екскурсії, які пройдуть 11 листопада, вже зареєструвалося близько 500 осіб, і вільних місць вже немає. При цьому на відвідування заходів, які пройдуть 10 листопада в Інституті монокристалів, прийти можуть всі бажаючі без реєстрації, як і на квест, запланований на 12 листопада.

Детальніше про програму святкування Всесвітнього дня науки можна дізнатися тут.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків