ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Харкові відремонтували 50 танків "Булат" для армії

Харківське ДП "Завод імені Малишева" з початку 2017 року отримав на ремонт 64 танки БМ "Булат"

Depo.
25 травня 2017 19:14
ФОТО: depo.ua

Як передає кореспондент Depo.Харків, про це сьогодні повідомив журналістам головний конструктор Заводу імені Малишева Олександр Шейко.

"Із 64 танків БМ "Булат", які завод одержав для ремонту, 50 поступили у військо й знаходяться на озброєнні бронетанкових військ української армії, а 14 залишилися на заводі. Зараз ведуться переговори з Міністерством оборони. Там одна машина отримала великі пошкодження, був підрив на фугасі, тому корпус танку, ми провели дослідження, не підлягає відновленню. А 13 машин ведуться роботи щодо їх відновлення", - сказав Шейко.

Він зазначив, що зараз на першому плані стоїть питання глибокої модернізації танків для українського війська, а не виготовлення нових машин.

"Сьогодні також ведуться переговори щодо виготовлення танків нових БМ "Оплот" для української армії, але на першому плані стоїть питання по глибокій модернізації танків Т-64Б, які знаходяться на озброєнні української армії. Мається на увазі установка силової установки великої потужності, а це дозволить ще ужити низку мір по броньованому захисту танка, також встановлення нової оптико-електроніки, навігаційної апаратури", - сказав він.

Як повідомляв Depo.Харків, Україна відвантажить чергову партію танків "Оплот" в Таїланд наступного тижня.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків