У Харкові відкриють віртуальний музей підприємництва

Харківській бізнесмени планують відкрити віртуальний музей підприємництва
Depo.
2 вересня 2016 15:56
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Харків, про це сьогодні, 2 вересня, під час прес-конференції повідомив заступник директора ТЦ "Барбашово" з роботи з підприємцями Владислав Настека.

Він наголосив, що відповідна ідея виникла в рамках підготовку торговельного центру до святкування Дня підприємця, що відзначається 4 вересня.

"Є ідея створення віртуального музею підприємництва в Харкові. Саме на Харківщині зароджувалися витоки підприємництва українського, саме тут розпочиналися підприємницькі ініціативи багатьох підприємців. У нас є бажання створити такий музей. Ми готові, якщо є ініціативні люди, котрі б допомогли з розробкою концепції, у тісній співпраці реалізувати цей проект", - сказав Настека.

Він зазначив, що, крім цього, торговельний центр виконує низку соціальних функцій, в тому числі й підтримку підприємців, котрі опинилися у складних життєвих умовах, підтримка вимушених переселенців, учасників АТО й осіб, які постраждали внаслідок бойових дій, підтримка соціально незахищених осіб.

За його словами, на "Барабашово" функціонує Радою підприємців, що допомагає співпрацювати працівникам торговельного центру та адміністрації.

Настека, говорячи про засоби безпеки, зауважив, що на ринку діє система пожежної безпеки, є власна пожежна команда, відбуваються постійні перевірки стану пожежної безпеки, адміністрація ринку взаємодіє з ДСНС, поліцією та іншими силовими структурами. Крім того, на ринку діє власна служба безпеки.

У свою чергу директор торговельного центру "Барабашово" Дмитро Безпалов наголосив, що адміністрація розробила концепцію розвитку торговельного центру до 2023 року, яка передбачає виникнення більш затребуваних покупцями форматів роботи: ринок буде модифікований таким чином, що 80% операцій буде приходитися на роздрібну торгівлю, 20% - на оптову.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків