ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Харкові відкрили фотовиставку до Дня журналіста

Перший заступник губернатора Юлія Світлична відкрила присвячену д Дня журналіста фотовиставку "Хроніка Харківщини. Спеціальний репортаж"
Depo.
7 червня 2016 07:55
ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської облдержадміністрації, у відкритті заходу взяли участь журналісти та керівники ЗМІ Харкова та районів області. Світлична побажала всім присутнім творчих успіхів і нових професійних звершень.

"Приємно знаходитися тут і бачити роботи харківських митців, які кілька років поспіль передають емоції та життя держави. Ваша професія не тільки несе позитив, вона в тому числі і небезпечна. І роботи, представлені на цій виставці, роботи, які показують життя на фронті, доводять безстрашність фотографів. Ми сьогодні дійсно переживаємо складні часи, і саме від вашого внутрішнього патріотизму і бажання знайти правду залежить якість матеріалу, а також заданий тон розвитку держави", - сказала перший заступник керівника області.

До експозиції, яка представлена в Інформаційно-виставковому центрі "Бузок", увійшли роботи фотокореспондентів друкованих та електронних видань Харківської області: Костянтина Буновського, Леоніда Логвиненка, Віктора Кочетова, Олексія Лебедя, Марії Зайцевої, Ігоря Лептуги та Романа Шупенка, - що висвітлюють події 2014-2016 років у нашій області. Також на заході транслювалися відеосюжети журналістів харківських ЗМІ.

"Безумовно, останні роки, виходячи з викликів і труднощів, у журналістики з'явилося багато можливостей, якими важливо скористатися правильно. З'являються нові проекти і нові формати. Головне, щоб інформаційне поле несло ідею єдиної, мирної та незалежної держави. Ми всі прекрасно розуміємо, що інформація може по-різному трактуватися і по-різному може бути викладена. Головне - в будь-якій ситуації журналістам залишатися об'єктивними", - зазначила Світлична.

З нагоди професійного свята журналістів привітала також директор Департаменту масових комунікацій Харківської ОДА Вікторія Аннопольська. Вона також подякувала фотографам та репортерам, які стали авторами виставки.

"Ми запросили взяти участь у цьому заході операторів, журналістів, фотокореспондентів - усіх, хто має свій погляд на події недавнього часу на Харківщині. Нам був дуже цікавий їх погляд на те, що відбувалося в нашій державі та нашій області в останні 2 роки. Ми не проводили будь-який конкурсний відбір надісланих робіт - тільки радилися з авторами та в разі, якщо сюжет повторювався у кількох фотографів, прибирали дублюючі знімки. Зараз тут представлено більше 50 робіт", - зазначила Аннопольська.

Під час заходу керівництво Харківської ОДА вручило дипломи та подяки кращим журналістам регіону.

Побачити історію Харківської області останніх двох років очима місцевих фотокореспондентів зможуть всі жителі та гості регіону. Роботи будуть експонуватися в ІВЦ "Бузок" до 9 червня - з 11:00 до 19:00. Вхід вільний.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків