У Харкові вандали пошкодили мурал Героям Крут

Невідомі залили червоною фарбою частину зображення на вулиці Фейербаха

Як передає Depo.Харків, про це у "Твіттері" повідомляє "Громадське Харків".

На фото видно, що мурал із зображенням героїв Крут частково залили червоною фарбою. Невідомі також зробили на стіні напис "9 мая".

Як повідомляв Depo.Харків, наприкінці січні 2016 року в Харкові на стіні будівлі на вулиці Фейєрбаха представники ГК "Азов" і донеччанин, який побажав залишитися невідомим, створили мурал на честь Героїв Крут. Висота зображення 7 метрів, ширина 5 метрів. У липні 2016 року невідомі вже пошкоджували мурал героям Крут.

Довідка Depo.Харків. Бій під Крутами відбувся 29 січня 1918 року на залізничній станції Крути за 130 кілометрів на північний схід від Києва. У битві взяли участь 4-тисячний підрозділом Червоної гвардії під проводом Михайла Муравйова та загін із київських курсантів і козаків "Вільного козацтва", що загалом нараховував близько 400 вояків.

Внаслідок бою наступ більшовиків на Київ було зірвано та відстрочено на 4 дні. Значна частина українських вояків загинули. Затримка більшовиків дала змогу українській дипломатії бодай формально отримати визнання Української народної республіки.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook