У Харкові в охололому перинатальному центрі перебувають майже 140 дітей

У Харкові над ліквідацією аварії на теплотрасі працюють 70 людей та 16 одиниць техніки

Як передає Depo.Харків, про це йдеться в оперативній довідці станом на 16:00 щодо порушення теплопостачання в Немишлянському районі Харкова.

"Першочергово забезпечення теплом із застосуванням теплових генераторів здійснюється в чотирьох лікувальних закладах з постійним перебуванням людей, особливу увагу приділено міському перинатальному центру (270 чол., із них 139 дітей)", - йдеться в повідомленні.

У реанімаційних відділеннях підтримується температура на рівні 25 градусів тепла. Соціальні служби організували допомогу близько 200 людям похилого віку, котрі потребують допомоги у будинках, що залишилися без тепла.

Усього для проведення аварійно-відновлювальних робіт залучено 70 осіб, 16 одиниць техніки, у тому числі від ДСНС 30 осіб та 7 одиниць техніки.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харкові внаслідок пориву тепломережі без теплопостачання залишилися 666 багатоповерхівок, лікарень і навчальних закладів. Аварія сталася вчора, 24 лютого, близько 15:00 в Немишлянському районі Харкова. Після цього сталося ще три наступні пориви мережі. Ліквідація аварії триває другу добу.

На 16:00 25 лютого без опалення залишаються 97 об'єктів (19 тисяч населення): 81 багатоквартирний будинок, 5 медичних закладів, 5 дитячих садків, 2 позашкільні заклади, 4 школи.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

Мітки: #опалення