У Харкові торговці велосипедами примудрилися вкрасти у держави 3 млн грн

У Харківській області підприємці, що займалися імпортом велосипедів, за півтори роки не заплатили у бюджет близько 2,7 млн грн
Depo.
13 жовтня 2016 10:46
ФОТО: depo.ua

Про це повідомили Depo.Харків у прес-службі ГУДФС України в Харківській області з посиланням на першого заступника начальника управління Андрія Бєжанова.

За його словами, під час досудового розслідування встановлено, що одне з підприємств, яке спеціалізується на виготовленні та реалізації велосипедів, протягом 2015-2016 років за допомогою реквізитів підконтрольних підприємств ввозило на територію України велосипеди відомих брендів, запасні частини та комплектуючі до них з Чеської Республіки, Тайваню та Китаю.

У подальшому ввезений товар нібито реалізовувався з мінімальної націнкою близько 11 підприємствам, які на перевірку виявилися фіктивними. Насправді ж імпортні велосипеди збувалися через реальних підприємців за ціною у два-три рази більшою за відображену в бухгалтерській звітності.

В такий спосіб службові особи підприємства ухилились від сплати податків на суму більше 2,7 млн. грн.

"Працівниками слідчо-оперативних підрозділів податкової міліції проведено обшуки у виробничому, складських та офісних приміщеннях, задіяних у схемі ухилення від сплати податків, - зазначив Бєжанов, - було виявлено комп’ютерну техніку, чорнові записи, печатки підконтрольних підприємств та більше 6,4 млн грн у національній та іноземній валюті".

Наразі усі виявлені товарно-матеріальні цінності вилучено в якості речових доказів. Слідство за даним фактом триває.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків