ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Як у Харкові терористи підірвали стелу з прапором (ФОТОРЕПОРТАЖ)

У Харкові злодії за допомогою невідомого вибухового пристрою підірвали стелу з Державним прапором України, що була встановлена на проспекті Правди в центрі міста
Depo.
7 квітня 2015 11:43
ФОТО: depo.ua
Як у Харкові терористи підірвали стелу з прапором (ФОТОРЕПОРТАЖ)
Як у Харкові терористи підірвали стелу з прапором (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Кореспондент Харків.depo.ua побував на місці теракту.

Внаслідок вибуху, котрий стався сьогодні, 7 квітня, близько 3:40 залізний каркас стели був пробитий наскрізь, що зробило конструкцію небезпечною для перехожих та автотранспорту, який рухається проспектом. Зважаючи на небезпеку, конструкцію було вирішено демонтувати.

Роботи проводили близько 10 робітників підприємства "Стальконструкція" та комунальники. Забезпечували порядок працівники міліції, проїжджу частина проспекту Правди перекрили працівники ДАІ. Територія в радіусі до 50 метрів від стели була огороджена стрічками.

Спочатку робітники газовим різаком зробили два отвори посередині стели, через які тримали конструкцію за допомогою підйомного крану.

Після цього був спущений і прибраний Державний прапор України.

Зрештою за допомогою газозварювального апарату фахівці зрізали стелу в основі та поклали кільканадцяти метрову конструкцію на землю.

Внаслідок вибуху також були вибиті вікна в північному корпусі Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна та в одному з корпусів Харківського національного медичного університету і поламані гілки кількох дерев.

Демонтаж конструкції тривав протягом близько години. У цей час студенти вишів та перехожі були змушені обходити проспект Правди сусідніми вулицею Данилевського та площею Свободи.

Нагадаємо, що минулого року саме на Благовіщення, в ніч на 7 квітня 2014 року, проросійські активісти захоплювали будівлю Харківської облдержадміністрації.