У Харкові суд змусив підприємця знести дев'ятиповерховий "гараж" (ФОТО)

Харківська прокуратура у суді зобов’язала підприємця знести "гараж"-самобуд на 9 поверхів
Depo.
14 листопада 2016 17:28
ФОТО: depo.ua

Про це повідомили Depo.Харків у прес-службі прокуратури Харківської області.

За відомостями прокуратури, в листопаді Господарський суд області повністю задовольнив позов прокурора, визнавши незаконним зведення 9-поверхового будинку на вулиці Полтавський шлях, та зобов’язав власника самобуду привести будівлю у попередній стан шляхом знесення самочинно зведених поверхів.

Як повідомив заступник прокурора Харківської області Олег Мельник, у судовому засіданні доведено, що підприємець незаконно, без будь-якої дозвільної документації, звів на місці гаражу багатоповерхівку.

За висновком судової будівельно-технічної експертизи, самобуд не відповідає жодним вимогам архітектурно-будівельних, протипожежних, санітарних та технічних норм. Більше того, через незадовільний технічний стан будівля є небезпечною, як для людей, так і споруд, розташованих поруч.

У Харкові суд змусив підприємця знести дев'ятиповерховий

Як повідомляв Depo.Харків, навесні минулого року до прокуратури надійшла інформація про незаконне зведення 9-поверхового будинку в одному із дворів у центрі Харкова. Будинок був зведений за гаражі.

У зв’язку з цим прокуратура направила до суду позов з вимогою привести будівлю у попередній стан.

Крім того, за фактом самочинного будівництва на самозахопленій землі восени минулого року Харківська місцева прокуратура № 2 розпочала кримінальне провадження за ч.3 ст.197-1 КК України, триває досудове розслідування .

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків