ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Харкові студенти масово ігнорують призов

У Харкові та області за березень-квітень з 7 тис. студентів, які були сповіщені про призов на військову службу, до військкоматів з’явилися трохи більше 3 тис. осіб
Depo.
1 червня 2016 14:29
ФОТО: depo.ua
У Харкові студенти масово ігнорують призов
У Харкові студенти масово ігнорують призов

Як повідомляє кореспондент Depo.Харків, про це під час прес-конференції розповів військовий комісар Харківського обласного військкомату Юрій Калгушкін. Він додав, що при цьому у відношенні 500 осіб були оформлені документи про притягнення до адміністративного покарання.

Калгушкін зазначив, що протягом травня 2016 року до частин ЗСУ, Нацгвардії та прикордонної служби були відправлені 526 строковиків. У червні, за планом, ця уифра повинна скласти 674 людини.

Калгушкін також підкреслив, що за призовниками, які на момент призову були працевлаштовані, зберігається робоче місце, а всім призовникам, які не потрапляють до військових частин, виплачується подвійна мінімальна зарплата.

Військовий комісар також зазначив, що строковиків до зони бойових дій відправляти не будуть – близько 50% призовників проходитимуть службу в Харкові і Харківській області.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків