ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Харкові спростовують справжність деяких документів із пошти Суркова (ФОТО)

Харків'янин Станіслав Денисюк заявляє, що не підтримував "руську вєсну" в Харкові та не знає, як його прізвище потрапило до списку так званої "Суспільної ініціативи"
Depo.
14 листопада 2016 17:59
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Харків, про це генерал-лейтенант МВС у запасі Денисюк написав у листі до редакції, коментуючи витік із пошти радника президента РФ Владислава Суркова.

Зокрема, Денисюк наголосив, що у 2014 році не відвідував жодного проросійського заходу в Харкові, не виступав із цього приводу у пресі та не робив ніяких заяв на підтримку "руской вєсни".

Чоловік також наголошує, що його син у 2014 році був учасником антитерористичної операції на сході України.

Далі наводимо лист Денисюка у повному обсязі.

"Шановна редакція!

03.11.2016 р. на Вашому сайті за електронною адресою: //kh.depo.ua/rus/kh/u-poshti-surkova-zasvitili-kremlivskiy-aktiv-harkova-03112016201700 з’явилася інформація про те, що я, Денисюк Станіслав Федорович, у 2014 р. нібито мав бути включений до списків проросійської громадської організації "Суспільна ініціатива" та акумулювати навколо себе осіб, які мали протестні настрої, проводити роз’яснювальну проросійську роботу, організовувати круглі столи, мітинги і т.ін.

Категорично заявляю, що зазначена інформація не відповідає дійсності. Я не брав ніякої участі у створенні та діяльності жодної громадської організації, тим більш проросійської, не надавав жодній особі своєї згоди на включення мене до якихось списків чи якихось організацій.

Впродовж 2014 р. я не брав участі в жодному проросійському мітингові чи іншому зібранні, не виступав з відповідними заявами в пресі чи по телебаченню тощо.

Більше того, протягом 2014 р. та Революції Гідності я щиро переживав за долю мого рідного міста – Харкова, моя громадська позиція і на той час, і дотепер полягає у тому, що Харків має бути мирним містом у складі України. Підтвердженням цього є і те, що мій син – Денисюк Денис Станіславович, у тому ж 2014 р. був учасником АТО і ризикував власним життям заради цілісності нашої країни. Як би я, як батько, міг іти проти свого сина і власної держави?

Більшу частину свого життя я жив і працював у Харкові, який є для мене рідним містом, тут народилися мої діти, і все, що я робив, роблю, і буду робити буде на благо мого міста Харкова. Тому прошу надати мені згідно ст.277 Цивільного Кодексу України право на відповідь і опублікувати цього листа у Вашому інтернет-виданні".

У Харкові спростовують справжність деяких документів із пошти Суркова (ФОТО) - фото 1

Як повідомляв Depo.Харків, на початку листопада у пресу потрапили файли з нібито пошти Суркова. У одному з листів, зокрема, начебто був перелічений актив, на який Кремль хотів покладатися під час "руской вєсни" в Харкові у 2014 році.

Читайте також: У пошті Суркова засвітили кремлівський актив Харкова

Більше про події у Харкові та області читайте на