У Харкові справа про "кооперативну схему" Кернеса не розслідувалася два роки

У Харкові кримінальне провадження за фактом незаконного виділення землі міськрадою було зареєстроване у 2014 році
Depo.
16 вересня 2016 11:10
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Харків, про це вчора, 15 вересня, під час обшуків заявляли представники мера Харкова Геннадія Кернеса.

Джерело у правоохоронних органах підтвердило, що до моменту передачі провадження у головне слідче управління ГПУ активних слідчих дій по справі не проводилося.

На думку співрозмовника агентства, причин цьому може бути кілька. "Відсутність достатньої політичної волі на обласному рівні або ж небажання попередніх очільників ГПУ розслідувати цю справу. Прокуратура Харківської області проводила роботу по "кооперативній схемі" у площині господарських судових позовів", - підкреслив співрозмовник.

Так, харківська прокуратура направила до суду більше 100 позовів про повернення ділянок, наданих обслуговуючим кооперативам, та отримала результат у вигляді 6 виграних справ на суму понад 650 млн грн.

"У той же час лише з приходом Юрія Луценка на посаду Генерального прокурора слідство у кримінальному провадженні отримало новий поштовх у вигляді київського десанту та близько 100 обшуків у фігурантів провадження", - зауважив співрозмовник.

Як повідомляв Depo.Харків, вчора, 15 вересня, у Харкові СБУ та ГПУ проводили обшуки у представників міської влади. За словами генпрокурора Юрія Луценка, обшуки пов’язані з земельними оборудками в Харкові.